| Parker_Kip_1997 a întrebat:

Salut, stie cineva de la ce vârstă se poate cumpara un loz în plic de la loteria română? Nu am gasit niciunde o vârstă minima.

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Pana la 18 ani castigul il ridici impreuna cu un parinte/tutore legal. Poti sa intrii in loterie si sa intrebi vanzatoarea ca iti va spune.
Dar eu te sfatuiesc sa nu iti arunci banii pe astfel de castiguri. Ca nu cei mai multi castiga. Din contra, cei mai multi pierd si numai unul castiga.

1 răspuns:
| UnTipObisnuit a răspuns:

Cel mai probabil trebuie sa ai minim 18 ani.