| clara1122 a întrebat:

De unde pot descarca metin2 hammer? Plise dati-mi link-ul dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Bєshka a răspuns:

De ce vrei sa intr pe hammer? crede-ma acolo sunt ff multi codati...dar treaba ta. uite siteul:
http://www.hammerm2.com/

| Angel_Blackk_1996_ch2K a răspuns (pentru Bєshka):

Zice sa dau clik dreapta pe iconita si sa dau run as administrator fiindca am windows 7 va rog zicetim plsss

| SAmirbOSsss a răspuns (pentru Angel_Blackk_1996_ch2K):

Da da Run as administrator daca ai 7 sau vista, ca daca nu iti zice ca e eroare la server

7 răspunsuri:
| Sparkii a răspuns:

Cine imi da si mie un link care sa-l descarc normal fara toorent

| Däny_Ðark_1997 a răspuns:

Pai Merge sa il descarc si pe MEGA? Si de ce ma scoate mereu din joc pilsssss ziceti-mi si mie