| Irina_9928 a întrebat:

De unde pot descarca niste teme pentru telefomul Sony Ericsson w395s?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| FreeStyle_6834 a răspuns:

Pai eu imi descarc teme direct de pe telefon, este un site care se numeste tegos.ru numai ca e pe limba rusa dar sunt sute de teme ia si incearca si tu, daca nu se primeste imi trimiti un mesaj in privat!

| zuzuke94 a răspuns:

Http://www.zedge.net/? updPhone=2840 foarte fain site-ul :) funda?

| Anaaaaid a răspuns:

Dai pe google teme Sony ercsson w395s.
Sau alegeti telefonul si dai download
http://www.esato.com/themes/. Funda?:>

| o° Odd Kidd o° a răspuns:

Uite un site;;) :* http://gallery.mobile9.com/
Iti alegi de acolo, ce vrei tu;) /
Fundaa?:x

| deeuh a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/ zeci de mii de teme, walppaper, muzica...tot ce vrei pentru orice tel

| blueangel27 a răspuns:

Http://zedge.net
Selectezi modelul telefonului tau si iti apar toate temele disponibile.

| True Blood a răspuns:

Incearca pe zedge!
succes!
Funda?:*

| Florin_5050 a răspuns:

Search pe google happy si sunt 100000 de site-uri