| BSEby a întrebat:

De unde pot downloada desene noi, dublate in romana?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe t 0 r r 3 n t 3 (daca intelegi ce vreau sa spun) acolo gasesti orice doresti! pentru a putea descarca de pe un t 0 r r 3 n t iti trebuie un program special cum ar fi asta de exemplu:
https://www.youtube.com/watch?v=72HseLBW2C8
ca sa cauti ceva ce te intereseaza (film, joc, carte etc) dai cautare pe google denumirea a ceea ce vrei urmata de cuvantul t 0 r r 3 n t (dar NU scris asa cum l-am scis eu, sper c-ai inteles) daca ai nelamuriri, vorbim in privat.