| last_9432 a întrebat:

De unde pot downloada programul pentru vieti la jocul chicken invades 2?

Răspuns Câştigător
| bogdan_5147 a răspuns:

Nu ai nevoie de programe undeva in optiuni trebuie sa ai cheats dai on la cheats si aesi pe F5, F6, F7 nu mai stiu exact care din aceste 3 butoane erau vietile oricum asa se facewinking

4 răspunsuri:
| MosCraciun a răspuns:

Nu exista program pentru vieti, daca vrei jocul ia-l de aici http://www.toggle.com/lv/group/view/kl79640/Chicken_Invaders_2.htm

| Silviu_7167 a răspuns:

Nu cred ca este un program. Doar niste taste pe care sa le apesi in joc. Uite aici:
http://www.cheatchannel.com/files/chicki2.htm

| validana a răspuns:

Nu este necesar un programbig grin.incearca in timp ce te joci sa apesi pe F5, F6, F7, F8. Unul dintre aceste butoane iti vor da viata.Si celelalte sunt folositoare! Incearca si ai sa veziwinking.

| ionut_8527 a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista un program anume pentru asta.Am avut si eu jocul si din cate mai tin minte apasam pe F1 F2... F12 si pe langa vieti mai dadeau si arme si mai multe chestii.Nu mai stiu sigur daca merge dar incearca.