| YTwatchdog a întrebat:

De unde pot face rost de explozibil ieftin

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai autorizatie de detinere substante explozive? Sunt sigur ca nu, daca ai avea-o ai sti de unde faci rost de explozibil. Vezi ca procurarea si detinerea de substante explozive, fara autorizatie, constituie infractiune si daca cineva ti-ar spune ce-ai intrebat ar insemna sa-ti fie complice.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lectură plăcută, http://www.clr.ro/rep_htm/L295_2004.htm
Ce zici, te mai aranjează?
Pa, pa.

| CosteaVlad a răspuns:

Uneori soluţia e chiar la nasul nostru... big grin

| PotHed a răspuns:

Du-te in Irak frate sparge vreo baza militara si sigur gasesti laughing

| schlau a răspuns:

laughing joaca gta si ai cat vreilaughing

| schlau a răspuns:

Brebuci ce se afla in gloante?>cumpara gloante si gata.sau la craciun cumpara pocnitori si ''dezfa'' praful.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Injura un irakian