| xWildOn3x a întrebat:

De unde pot lua carti DUEL MASTERS(foarte bune-rare) din Bucuresti si Ploiesti?

4 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Eu am carti duel masters very rare si super rare, sunt din oltenita, judetul calarasi daca vrei ti le pot trimite prin posta dar le dau contra cost da nu mult 90 de carti 15 lei si am doua pachete daca le vrei uite id meu de mess: mihai.radu3.happy

| mihnea123abc a răspuns:

laughing cati ani ai daca ai 7, 8, 9, 10 e bine daca 14 nu e ti las da pe ale mele de cand eram mic da stau in cta

| xWildOn3x explică (pentru mihnea123abc):

Nu sunt pentru. mine.Sunt pentru. varul meu.Deci nu comenta.El are 6 ani.