| Twistter001 a întrebat:

As fi interesat sa cumpar niste carti Duel Masters rare si bune...adica nu carti de genul Bloody Squito sau Zeppelin Crawler sau de genul acesta.
Deci are cineva carti de vanzare? daca se poate sa fie din Bucuresti.

2 răspunsuri:
| ItachiUchiha a răspuns:

Eu am carti duel masters cu creaturi evoluate dar nu sunt din Bucuresti sunt din Timisoara cauta pe amazon.co.uk

| ItachiUchiha a răspuns:

Am dar nu sunt di Bucuresti setul meu este cu creaturi evoluate este foarte tare dar cauta pe amazon.co.uk