| ILied a întrebat:

De unde pot lua jocuri pentru Nokia 5000? Am incercat Mobile9, Zedge si nu merg. Imi da eroare aplicatie. Eu le iau pe pc si le pun pe telefon prin Bluetooth. Deci, stiti un site cu jocuri pentru Nokia 5000? Sau faceu ceva gresit?

Răspuns Câştigător
| Roxanne22 a răspuns:

Ai putea sa dezactivezi verificarea certificatului inainte de instalare, asa am patit si eu, dar am 5800. Sau poate jocul nu este bun happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca e posibil sa poti lua jocuri care sunt puse pe telefon... Daca ai mai incercat sa iei jocuri care se gasesc pe tel.atunci mai incearca, poate vei reusi

| gaby_9072 a răspuns:

Am si eu telefonul Samsung gt-s5230 va rog frumos sa imi spuneti si mie unu sait de jocuri noi pentru telefon cum ar fi(gta4, werstling2011)jocuri noi va rog frumos si va las unu id sefu_eforiei multumesc

| gaby_9072 a răspuns:

Si vreau sa imi spuneti saitul de jocuri in personal doar pe id