| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot lua noul client de la empiremt2 pls spuneti-mi dati-mi un link

4 răspunsuri:
| filiblox a răspuns:

Sau il gaseai pe google la o simpla cautare straight face

| andrey123 a răspuns:

Asta e linkul:http://www.megaupload.com/? d=SZ0ZS0C0
fundita:x

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai este bun clientul asta...Astia au inebunit de tot schimba clientul sapt.de saptamana. Care stie clientul nou pentru empiremt2? Italieni duci cu pluta.Cand jucam noi jocuri pe net la ei abia a aparut internetul.

| MuScUlOsUl a răspuns:

Plz spuneti-mi si mie ca am incercat dar nu pot plz un link ca asta pe care la dat andrey123 nu-i bunnnnn plz dati unu bun