| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa descarc jocul sims?

4 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

laughing Pai 3 pachete de prezervative. 3-4 tricouri/bluzite subtiri. 2 perechi de pantaloni. Sosete. Si ce crezi tu ca mai ai nevoie. laughing rolling on the floor.

| covexrobu a răspuns:

Pai initial intrebarea era cu excursia. Ca ce sa iau cu mine in excursie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ca esti chiar culmea covexrobu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.si dup mi-am dat seama ca asta o sa scrie multi dintre voi. dar pentru o noapte, 3 pachete?rolling on the floornu e prea mult? o sa pot si eu sa dorm! nu toata, toata, toata noaptea!