| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa descarc metin2 privat? explica-ti-mi si mie ca sunt varza...cum se descarca cum se joaca pe asta... daca se poate in romana nu in chineza.

2 răspunsuri:
| OxiiiLineage a răspuns:

Www.metin2.ro Dai pe descarcare joc. E in romana. Dupa install intri in joc. Iti alegi personajul (aspectul) si serverul ( hydra, lupus, virgo etc.) Dupa aceea te va duce intr-un tinut. Ca sa joci mergi cu sagetile si dai pe space pentru a ataca. In inventar ai o arma si o armura. Ca sa intri in el dai h sau m sau i :-? Scopul jocului este de a face diferite sarcini ca sa urci in level. Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| ClaudyaValentyna a răspuns:

Www.metin2mania.ro/ dai descarca il descarci si joci=)) faci un cont si gata e ca la metin obisnuit