| vladutzu1234 a întrebat:

De unde pot sa-mi desarc imagini miscatoare cu animale salbatice?

Răspuns Câştigător
| Porttocalaaa a răspuns:

Http://weheartit.com/search?utf8=%E2%9C%93&ac=0&query=animals+gif&commit= Dai click pe imagine>>>Apoi Save as, ca si cum ai salva o imagine normal. Funda?

4 răspunsuri:
| thelordoftime a răspuns:

Te referi la GIF-uri? Nu merg descarcate!

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

De pe internet big grin

| Porttocalaaa a răspuns:

Http://weheartit.com/......tp?/search scuuuze, dupa am vazut ca vrei animale salbatice, deci cum spuneam dai click pe ea apoi o salvezi ca o imagine normala save image as..., iar daca mai vrei chestii "miscatoare" cauta ce vrei tu adaugand langa cuvantul "gif", FUNDA?