| DeeaNegrea a întrebat:

De unde pot scoate filmul "Daca vreau sa fluier, fluier"? Dau fundita

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Inca nu se poate.Mai astepata o saptamana, poate doua.happy

| MariuZ a răspuns:

Salut. Eu iti recomand sa mergi la cinema sa-l vezi. Nu cred ca va fi asa de scump biletul, iar in felul asta sustii munca si... buzunarele actorilor si a celorlalti implicat in acest proiect. Aici nu e vorba de milionarii de la Hollywood, ci de niste actori romani, oameni simpli cu talent care MERITA sa fie in față. E decizia ta, oricum...
Bafta!

| MariuZ a răspuns:

@Asphalt. Fucker: sa inteleg ca il vei cumpara cand va aparea in magazine si vei avea posibilitatea sa mergi la shopping intr-un oras mai mare?

| Asphalt.Fucker a răspuns:

Il caut si eu de cateva zile si nu am reusit sa il gasesc. Si nu este vorba de bani... sunt orase mici din Romania unde nu exista cinematografe sau daca au existat candva au fost inlocuite cu baruri si nu ai posibilitatea sa vezi un film decat pe internet.