| TOoORex a întrebat:

De unde provin personajele alea me gusta forever alone derp si sunt multe altele. le ador f mult dar nu gasesc vreun site cu ele? deci lamuriti-ma laughing)

Răspuns Câştigător
| Tsunade99 a răspuns:

Nu stiu cine le-a inventat, dar stiu unde poti gasi site-uri cu ele. Apropo se numesc memewinking Eu ma uit zilnic pe site-uri de alea. Deci e 9gag, (dar nu sunt doar cu meme) ragestache, pe engleza, ragete, care sunt pe romana.
Mai sunt dar nu le stiu pe toate laughing Ti-as fi dat si link-urile dar nu ma lasa TPU-ul. Si app toate au un nume: trollface, pokerface, fuuuu, not bad, b*tch please...
Sper ca te-am ajutat si ca vei deveni un 9gag'er priceputwinking

6 răspunsuri:
| roland2948 a răspuns:

Sunt de pe 9gag.com,ele leau facut.Am si tricou cu personajele aceleabig grin

| Ella3133 a răspuns:

Pe ragete.ro
sunt in romanawinking

| cristinna23 a răspuns:

Exista siteul : demotival.ro e siteul lor oficial

| streetballer a răspuns:

Auzi : ragete.ro, demotival.ro.Astea nu au nici o treaba cu meme-urile.Toate sunt copiate de pe 9gag.com. demotival.ro e site-ul lor oficiallaughinglaughing. 9gag.com de aici au fost luate toate si traduse in romanawinking.

| Tsunade99 a răspuns:

Si mai e demotival. Sau pe demotival-ul de pe facebook si te pui cu prostii tot pe facebook. Dar sunt mai multe pagini de astea pe facebook daca ai cont...

| TOoORex explică (pentru Tsunade99):

Multumesc happy ^^