| МŶĶÁŶ a întrebat:

De unde sa-mi iau un skate mai ieftin prin ploiesti? de preferabil sub 40 de lei?

Răspuns Câştigător
| OoOsofiaOoO a răspuns:

Pai eu am skate de la firma RCO s i este foarte bun plus ca are si roti din silicon dar eu am dat 80 de lei pe el gasesti mai ieftin dar nu sunt bune crede-ma primul skeit pe care l-am avut nu avea roti din silicon si nici nu mergea bine normal ca a costa 30 de lei nu era bun de nimic ia-ti si tu de la firma RCO cu roti din silicaon si o sa vezi ca nu o sa regreti. Daca te intrebi de unde l-am luat l-am luat de la balif de la magazinul tatalui lui loribig grin:d

3 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Real sau Carrefour dar nu sunt deloc speciale...

| cobra221 a răspuns:

Nu stu unde poti gasibig grin dar iti zic sa nu iti iei ceva ieftin, crede-ma placi ieftine(placi varza)tongue Mai bine mai strange bani si ia-ti ceva la vreo 180-200 leibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu's din ploiesti da` iti spun din propria experienta ca daca ai sub 60-70 macar atat nu-i bun de drq.eu mi-am luat de 70 aprca acu 4 ani si a fost varza.Nu te astepta sa fie cine stie ce daca-l gasesti cu 40 lei in magazine eventual daca-ti vinde cineva p al lui
Noroc

Întrebări recente