| roxana_7261 a întrebat:

De unde se face caciulita la a?

3 răspunsuri:
| venusdoom a răspuns:

Du te la all programs-accessories-system tools- character map

| barky a răspuns:

Pai... jos in colț dreapta ai limba. de obicei este EN(engleză). tu trebuie să alegi RO. și apoi trebuie să apeși pe: : sau; pentru ș " sau ' pentru ț { sau [ pentru ă } sau ] pentru î \ sau | pentru â. Sper că am fost de ajutor. Fundă te rog happy

| dya007 a răspuns:

Te duci jos in dreapta unde ai intr-un patratel "EN" si dai acolo apoi schimpi pe "RO".si apesi tasta "[" cu semnu ala si. voila