| Andreeadiana9 a întrebat:

De unde stiu daca imi e bff daca se poarta astfel: 1. De la un timp imi zice lasa-ma..am treaba. apoi isi cere scuze dar eu nu simt ca e asa adevarat acel : "iarta-ma". Adica ce sa fac? Pana acum imi zicea te iubesc cand ieseam de pe skype sau dupa ce vorbeam la telefon dar acum zice doar pa sau cel mult te pup. Am incercat sa vorbesc cu ea dar zicce ca sunt exagerata sau penibila si ca nu are nimic cu mine sau cv de genu. Adica vreau si parerea voastra. Oare i-am gresit eu cu ceva? Voi ce credeti? Merita sa-i mai dau atata atentie? Eu tin foarte mult la ea si o consider bff dar eu chiar nu stiu ce crede ea. Sa ma port si eu asa rece cu ea? Sa vad daca zice ceva? Va dau funda si vot. Va rog sa ma ajutati. Sunt foarte trista din cauza asta. sad

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu exista prieteni, doar oameni care nu te-au dezamagit inca.

| 0rlando a răspuns:

Dă-i spațiu. Are probleme și vrea să se descurce singură.