| The4Ever a întrebat:

Deci am instalat windows 8 si stiti ca merge sa va jucati jocuri xbox 360, am facut tot m-am inregistrat de la cei de la Microsoft, am downloadat windows companion.
Si cand intru in windows companion, dau connect si scrie connecting, dupa imi spune sa inmcerc din nou conectarea si dau dar degeaba, ce e te facut crying
Rectific ca nu sunt membru gold la cei de la xbox

2 răspunsuri:
| traxter a răspuns:

Nu cred ca merge sa te joci ci doar sa citesti despre jocuri, ca daca ar fi cum spui tu nimeni nu si-ar mai lua xbox.

| The4Ever explică:

E problema ca la altu i-a mers, credeti ca ar trebui sa cumpar jocul original?