| Artys a întrebat:

Am si eu o problema... Am instalat samp in pc si cand intru imi scrie connecting ip, si mi se blocheaza PC-ul inainte am mai avut instalat jocul si mi-a mers bine. nu stiu cand si dc nu imi mai merge dar celelate jocuri imi merge foarte bine, am reinstalat windows-ul, am pus pasta la procesor am schimbat hardul si placa video si tot degeaba. Va rog ma puteti ajuta?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu asa se formuleaza o intrebare... trebuie macar sa ne spui configuratia calculatorului. dar din cate am aflat s-ar putea sa fie de la processor(CPU)..Bafta