| Alle_3476 a întrebat:

Decihee hee ce ti face voi fetelor daca ati avea un "admirator" pe care il vedeti in fiecare zi si caruia ii place de voi si ar veni dintr'o data la voi si v'ar pupa pe gurahee heelaughing[voua nu va place de ellaughinglaughing]...cum ati >>reactiona?laughinglaughinghee hee::[ e cam imbarligata povestea scrisa da' mno...laughing]funda!

Răspuns Câştigător
| diaηα a răspuns:

Pff.
aceeasi situatiie x_X :O
laughing acest "Admirator" dupa ca mi-a spus ca cica "ma iubeste" dupa m-a pupat nu-ti mai pe moment niciun tic, doar sa-i dai o palma. avand in vedere ca acolo era si "celalalt admirator" [faza ii ca is colegi devil ] l-a luat la bataie si i-a spart fata.
Sa revin laughing [ Cum am reactionattt? Păi i-am zis ca daca indrazneste sa mai faca asta o singura data in viata lui asa pun pe careva sa-l bata, incat sa-i intre in cap cuvantul "NU"
Daca e "foarte indragostit" incepe "mi-as da si viata pentru tine".
Poti sa-i zici sa termine cu "indragostteala" asta fiindca nu are niciun sens daca daca sentimentul nu e reciprocbatting eyelashes

Sper din suflet că te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| FunDa a răspuns:

Cred ca i-as plesnii una care s-o tina minte toata viata lui!winking

Răspuns utilizator avertizat
| Sofia08 a răspuns:

Ii dau o palma!tongue

| Anne12345 a răspuns:

I-as explica frumos cum sta treaba si ca dragoste cu forta nu se poate si daca mai face asta odata cu siguranta l-as plesni