| anonim_4396 a întrebat:

Baieti! asta e o intrebare pentru voi! sa zicem sa este o fata cu care aveti multe lucruri in comun si ea va place dar nu o vedeti in acelasi fel. daca ar veni la voi si v-ar pupa dintr-o data ce ati face? ati refuza-o?(mentionez ca eu am 17 ani si el 18laughing )

Răspuns Câştigător
| Dreamer a răspuns:

Si de unde sti tu sigur ca el nu te vede in acelasi fel. De obicei noi suntem mai timizi decat voi si stim sa ascundem foarte bine sentimentele, dar oricum ar fi este foarte buna si foarte originala ideea ta cu sarutul...pur si simplu romantic si nu are cum sa dea gres. Go ahead!

7 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Daca as sti ca ea e atrasa de mine, da as refuzao, altfel nu

| MasterSpirit a răspuns:

Nu conteaza varsta.Depinde de firea fiecarul barbat,daca el vrea o relatie,da, accepta, daca ii place sa traiasca independent te va refuza big grin. Dar de obicei persoanele care au multe in comun vor sa pastreze o relatie de prietenie, findca de obicei cuplurile se cearta intre ele si chestii, si de aia nu vor sa strice prietenia...

| Azµre a răspuns:

Da! Eu unul aș refuza-o!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Bineînţeles că aş refuza-o!
Te pup!

| 26Geo a răspuns:

Mda,frumos.Stiu cazul tau, si eu am o prietena, amica de 16, eu 26, cu care ma inteleg foarte bine,revenind,nu cred ca as refuza-o, dar intrebarea mea, de ce nu stati de vorba, si vedeti daca puteti incerca sa aveti o relatie amandoi, compatibilitatea e foarte mare in cazurile astea(>90%) de reusita.Stati de vorba, sau, in cazul tau ca fata, spune-i subtil ca il placi mai mult decat ca pe un amic, vezi ce zice.Succes!

| Guildo a răspuns:

As incerca sa o fac intr-un mod politicos sa inteleaga ca nu simt nimic pentru ea, dar reactile misogine ranesc...

| PolishJew a răspuns:

Cred ca as RAMANE GEN: [H]ead[S]hot, LOL, WTF?