| jerry a întrebat:

Deci, de poate sa fac din 2 colivi pentru papagali, una mare?, adica desfac o parte din fiecare colivie si le prind una de alta, se poate?

nu uita, colivie pentru pasari(papagali)

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Mai, "jerry" tu ai o problema cu papagalii (de pasari vorbesc), nu s-a mai intors vecinul tau de la tara sa-si ia colivia acasa?
Daca tu ai hotarat ca poti desface coliviile si prin alipirea lor sa faci una singura, inseamna ca merge... da-i bataie, poate cand vine vecinul il fericesti si cu un pui de papagal...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Logic ca poti, desfaci un perete din fiecare colivie si le unesti.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate numai sa nu aiba papagalul posibilitatea de a se ranii sau a putea iesi di acea colivie mare jerry! pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le lipesti cu scocirolling on the floor