| perusi a întrebat:

Cat costa o colivie pentru 2 papagali?

9 răspunsuri:
| UnicornsAreLove a răspuns:

Daca pentru perusi in bacau costa 15 lei

| ikram a răspuns:

Daca sunt perusi, gasesti si la 25 lei una micuta, daca ai papagali mai mari iti trebuie o cusca mai mare si costa mai mult.

| 알리나 a răspuns:

Pai eu am luat cusca pentru. papagali din Brasov si ma costat 200 lei...depinde cat de mare o vei lua.

| Ramina a răspuns:

O colivie pentru un papagal ar costa in jur de 70-80 lei. Bineinteles cele mai frumos decorate si mai de calitate. una pentru doi ar costa de la 80 in sus. sunt si mai ieftine. depinde tongue Cauta in magazin si iti va explica vanzatorul care este colivia cea mai potrivita.

| Anutzu14 a răspuns:

Eu am pentru o nimfa o colivei destul de mare care a costat vreo 50 lei, dar poti sa gasesti si la peste 100 lei...depinde de unde o iei si cat de mare vrei sa fiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In suceava cost in jur de 24, 30 lei depinde ce fel de cusca sunt si mai scumpebig grin

| ZoeyMe a răspuns:

Depinde.In jur de 20 de lei.

| BuburuzZzu` a răspuns:

In Tulcea costa 40 lei cea mai ieftina