| Razer1911 a întrebat:

Deci. e o intamplare ciudata dar adevarata. Acum 2 ani niste prieteni au fost in padurea Ciric din Iasi cu motocicletele. Au mers pe o carare in adancul padurii vreo 15 km pana au ajuns la o cabana parasita. Unul dintre ei a coborat de pe motor si s`a dus sa se uite pe geam. A vazut cutite de la cel mai mic la cel mai mare, un scaun plin de sange, prosoape si funii. Baiatul a intrat in panica. A intrat acolo si din camera a aparut un barbat imbracat in negru cu o pusca de vanatoare. Amicul meu a iesit din casa si s`a urcat pe motor si au fugit toti. Barbatul acela a tras dupa ei cu pusca. Ehh. acum ceva timp am vrut sa vedem daca e minciuna sau nu si m`am dus acolo cu un prieten. Am ajuns pe acelasi drum si vedeam cabana in departare dar in fata noastra erau 2 barbati cu drujbe ce taiau copacii si ne-au vazut. Au tipat sa stam pe loc dar noi am luat`o la fuga printre copaci si am fugit inapoi pana la drumul principal. Seara am vorbit cu un alt amic care stie si el despre cabana aia din padure si ne-ar fi spus ca acolo se face trafic de organe si cei care taiau copacii ar ascunde drogurile in buturugi. Nu sunt genul sa cred orice prostie dar am fost acolo am vazut cabana si acei barbati si pare credebil tot. Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In ce film ai vazut asta?

| Moraru_Alex_1975 a răspuns:

Paii......cam din tot ce ai spus in povestea ta, posibil cam
51% sau mai mult sa fie adevarat.Nu iti contrazic nici parerea ta de a fi fals dar nu poti sti.