| cobi a întrebat:

Deci este vorba despre"Free SIM Orange PrePay"am niste cunostinte care spun ca au comandat peste 20 de cartele pe aceeasi adresa... daca stie cineva cum a facut va rog spuneti-mi si mie!

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Atata timp cat sunt pe nume diferite, cei de la Orange trimit cartelele, cu toate ca nu vad ce poti sa faci cu ele, nu au credit si dupa 2 luni daca nu o incarci se dezactiveaza. Si la cosmote au ceva de genul, cand iei o cartela valorica de 6 euro primesti un SIM gratuit.

| maretul a răspuns:

Nu stiu dar incearca si tu