| princess_4780 a întrebat:

Orange ofera cartele sim gratuit si iti vine prin posta? sunt curioasa daca este adevarat, si nu trebuie sa platesti nimic? Care dintre voi ati comandat si imi spuneti si mie cum e?

4 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna, Eu am primit o cartela de la Orange prin posta. E pe bune faza, insa dureaza ceva pana iti vine. Nu iti pot spune cu siguranta cat, probabil in jur de 2 saptamani, in functie cum proceseaza si ei comenzile. Succes, papa

| xXyOnutZhXx a răspuns:

Da e adevarat dar cartela are doar 10 min nationale si 10 min internationale straight face

| cristy1993 a răspuns:

Foarte adevarat eu am primit vreo 4. big grin Pentru fiecare membru al familei

| Wicku a răspuns:

Cum fac sa imi vina si mie o cartela?