| cipri1999 a întrebat:

Deci pana la urma scoala incepe pe 15-sambata sau 17-Luni se svoneste ca cica sambata ii deschiderea, deci lamuritimati cand ii prima zi de scoalabig grin funda

Răspuns Câştigător
| Plolice a răspuns:

Incepe pe 17, 100%

10 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Parca trebuie sa aleaga liceul/scoala la care esti.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Ne-au aburit dracu de tot.Nici noi nu mai stim de capul nostru.Eu am sunat la liceu si mi-a spus ca vom incepe luni, 17 septembrie.Mai mult ca sigur vom incepe LUNI.

| maryus24 a răspuns:

Zvoneste*, lamuriti-ma*, scoala incepe pe data de 17 septembrie 2012

| robytzu96 a răspuns:

PE 17 incepe in TOATA TARA! funda?

| IoanaGabe a răspuns:

Pe 17 ...LUNI!

| lake a răspuns:

17-luni ca or cum sambata la scoala? thinking

| Dan112 a răspuns:

Ai auzit de asa aparat cu numele telefon mobil sau ala de casa? Dai un sunet la diriginta sau la colegi si gata...

| Emilia02 a răspuns:

Din cate am inteles asta depinde de fiecare judet si fiecare scoala in parte.big grin

| andreiutz92 a răspuns:

Luni.

| Elutza14Ela a răspuns:

A auntat cica pe 17 incepe scoala da la Brasov nu se stie pe cat ...la Brasov anunta joi pe cat incepeehappy