| Here4u a întrebat:

Deci, parintii mi-au facut o surpriza : sa aleg intre Turcia si America.As vrea sa le vizitez pe amandoua dar nu stiu pe care sa aleg! Voi care credeti ca trebuie vizitata? Daca ati fi in locul meu, ce ati alege?
Multumesc anticipat!

11 răspunsuri:
| Bijouu a răspuns:

America categoric

| DayByDay a răspuns:

America.

| ThePoet a răspuns:

Turcia poate vei mai avea sansa s-o vizitezi, ca e aproape de noi, dar America e pe alt continent, normal ca merita sa vizitezi acolo.

| aℓèè a răspuns:

America,clar!

| piTiCcu a răspuns:

Eu as alege Turcia.

| Biologie a răspuns:

America

| GabeN a răspuns:

Daca vrei sa vezi unde sta sabia lui Stefan cel Mare,du'te in Turcia. Daca vrei sa vezi Hollywood-ul, Activision, Rockstar Games, EA Games, Ubisoft etc. du'te in America.Eu as prefera America

| Biologie a răspuns:

America

| Vichtory a răspuns:

America

| LoveTwilightLove a răspuns:

Eu as alege America, as putea vede multe acolo.

| wforweirdo a răspuns:

Eu am fost în Turcia, e calumea, dacă mergi la mare. În America e altă treabă. Depinde şi ce vrei să vizitezi. Oricum, a mai spus-o cineva pe aici, vei mai avea şansa să vizitezi Turcia, dar America... e mai puţin probabil. Aş alege America.