| Ella_6549 a întrebat:

Deci problema mea ii urmatoarea: am un telefon Alcatel ot-708 ...are sims 3 demo. am gasit pe net sims 3 pentru telefon... bun. l am pus pe telefon l am instalat dar nu pot sa ma joc pe el pentru ca am acel sims 3 demo care ii al telefonului si nu pot sa il stergstraight face ce as putea face ca sa il sterg sau ca sa pot sa ma joc pe sims 3 ala intreg?

2 răspunsuri:
| george232323 a răspuns:

Si eu am tot acel telefon dar mie nu-mi place prea mult simsul pe telefon mai fain e monopoly ai putea incerca sa instalezi intregul pe card

| Sandu_Alexandru_1998 a răspuns:

Ai putea sa stergi demo-ul sau sa-l muti pe card.