| NicusorYo a întrebat:

Deci Sambata cant cu cineva, suntem impreuna colaboratorii, el canta de vreo 2 anisori, eu cant primadata, el stie ca eu cant de mult, cum invat sa cant repede?
Nu ma prea pricepstraight face Am 14 ani

Fundytzawinking

Răspuns Câştigător
| Daniella a răspuns:

Macar de ne spuneai unde canti.ce canti si altele.
Ce pot sa zic.ori te pui de acum sa canti melodii care crezi ca le veti canta.Ideea e sa exersezi foarte mult ca sa nu se prinda si sa lasi emotiile la o parte. Daca crezi ca nu esti in stare sa exersezi pana sambata, mai bine spune-i omului ca habar nu ai sa canti si sa te ajute, asta ca sa nu va faceti amandoi de ras. happy