| YqLmX a întrebat:

Deci sunt disperat!

Inregistrarile au fost blocate pe dinamik mt2 de gm.Doresc si eu un cont pe acest server dau fundita sau un cont metin2ro pe virgo(sura, magie neagra)dati pm cei care au cont sau dati add:crazy_boy1950.Va rog eu nu dati reply daca nu aveti cont pe dinamik sau sa spuneti alte chestii cum ca am gresit categoriastraight face(sunt constient de asta) >Ms

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

Întrebări recente