| anonim_4396 a întrebat:

Deci, terbuie sa fac un fluturas ceva un poster, un pliant cu ziua drepturilor omului ce as putea sa fac, adica sa scriu sa desenez? P. S. maine imi trebuie...

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Scrie! Funda please.

| Cristi19 a răspuns:

Incearca sa combini, sa scrii ceva despre drepturile omului si sa fie scris pe un fundal corespunzator temei

| MissYouToo a răspuns:

Ai putea scrie cateva din drepturi ale omului, cu scrisuri diferite, imagini etc. De exemplu, orice om are dreptul sa...sa-si exprime propria opinie, are dreptul la viata, libertate etc. Bafta!