| Mirela a întrebat:

Hi, ajutati-ma sa fac ceva :-s trebuie sa fac un pliant/afis despre ecologie cu Luna padurii, ziua pamantului pnm.

dati. mi niste idei de slogane :*:*

asa.si niste idei ce as mai putea pune in afis/pliant love struck

Dau fundita :*:*

Răspuns Câştigător
| TaylorSwift a răspuns:

Pai pliantul ar putea fi verde si ai putea face pe el flori... foarte colorate si copaci verzi. Sub poti sa scrii:,, Nu distrugeti aurul verde al lumii''(poate fi sloganul). Dar, poti sa atasezi si o esrfa verde(1 metru costa cam vreo 5 lei).

1 răspuns:
| yanny`s a răspuns:

Poti pune niste poze in care sa fie oameni ce aduna deseurile, ce planteaza flori si ca slogan scrii "noi muncim, nu dormi!"
eu am facut asa in clasa a 8-a, am facut un colaj din poze, frunze, petale de trandafir pe marginea foii si am luat premiul 1:X:X