| anonim_4396 a întrebat:

Deci vreau sa-mi cumpar cartea twilight in romana
st din craiova si nu o gasesc nicaieri(decat in supermarket dar acolo e cam scumpa)
daca stie cineva o librarie de unde sa o iau si poate pret?
plzzzzz
fundaaaaa

Răspuns Câştigător
| hotgirls a răspuns:

Incearca in carefur sau kaufland si au preturi bune cam 20 de ron bucata

5 răspunsuri:
| AlexxandraAa a răspuns:

Buna... pai poti da comanda de ea online costa 55 de lei
uite linkul' daca vrei sa dai comanda... Sper ca te.am putut ajuta! Mai ieftina de atat nu cred ca o poti cumpara!:)
http://www.librarie.net/carti/119377/Zori-Stephenie-Meyer

| AlexxandraAa a răspuns:

Poti citi cartea si online!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hotgirl : in kaufland am fost si e vreo 50 lei bucata:d
si alexxandraAa, am citit cartea dar vreau sa o am pur si simplu
si as vrea o librarie la care sa ma duc nu vreau sa fac comanda online(mai ales daca e atat de scumpa:d)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S

| CiuffyundTh a răspuns:

Buna! eu am cartea twilight- eclipse de vanzare... e nou nouta si costa 35 de lei