| Mitropopilcaritsaa a întrebat:

Descrieti`va in cel putin15 randuri

Funda!love struck

3 răspunsuri:
| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Deci ceva despre mine... pai ma numesc Diana, am 18 ani, locuiesc in Spania de 2 ani.
Sunt o persoana draguta cu cine merita bineinteles big grin, sunt o fire "incapatanata" nu ma las niciodata pana nu reusesc ceea ce mi-am propus. Urasc minciuna... minciuna are picioare scurte, tot se v-a afla odata si o data! Nu suport oamenii cu 7 mii de fete, imi vine sa-i bat pana nu mai au niciuna laughing, din nefericire cunosc destule persoane de genul asta.
Ador sa cant si sa dansez (sunt unele din pasiunile mele). Imi place sa am grija de persoanele la care tin, pentru ca merita, daca ma deranjeaza ceva la o persoana ii zic in fata, fara ocolisuri...chiar daca uneori adevarul doare, se suporta consecintele big grin
Imi place sa calatoresc, sa cunosc lume noua.
Cam atat am avut de spus asa in mare parte.

Ciao! kiss

| Andra00009 a răspuns:

Hm...stii.fac parte din multimea care nu se poate caracteriza in 1000 de randuri.Sunt sufletista, prietenoasa, iubitoare, imi iubesc viata, parinti( chiar daca cateodata nu imi fac toate poftele ) ehh.blushingiubesc fiecare zii ce trece, imi petrec majoritatea timpului pe calculator sau iesind afara cu prietenii. Am ca tot omul am si multe defecte multe calitati. d Cateodata sunt suparacioasa, plangacioasa, modesta, timida dar si cateodata am tupeu, sunt curajoasa. Eu ma opresc aici pentru ca daca ar fi sa continuu as ajunge la 1000 randuri( sau mai mult blushing )
pupici big hug

| CrishAici a răspuns:

Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa