| Horia_8139 a întrebat:

Descrieti-mi copilaria voastra in 3 randuri. Cea mai frumoasa poveste-funda!

Răspuns Câştigător
| Bianca99_8288 a răspuns:

Buna! Copilaria mea este foarte frumoasa dar si cam ciudata.Cand eram in clasele primare nu-mi placea deloc scoala, dar acum am trecut a sasea si imi place foarte mult.Deabea astept sa incep scoala.Cand eram la varsta de doi ani mama mea vroia sa imi de-a sa mananc iar eu iesisem din curte si mergeam dea-busulea cand eu dadusem coltul strazii(nu expresia aceea)mama mea de-abia iesea afara din curte si mai si alerga.Nu trebuie sa imi dai funda! Nu ma pasioneaza funda! Pe mine ma pasioneaza sa dau raspunsuri necesare si amuzante! Pa! Imi poti descrie si copilaria ta? Sa iti dai raspuns singur.Ca se poate! Pa!