| romanaols a întrebat:

Despre ce este vorba in Pariu cu viata? Ce se intampla? Imi puteti spune de la inceput?

3 răspunsuri:
| fefenaș a răspuns:

E greu de povestit... Daca doresti il poti vedea de la inceput pe www.voyo.ro,iti faci cont si te uiti la toate episoadele.Bafta;) P.S De la episodul 1-pana la episodul 12-13 (numai stiu sigur), acesta e 1 sezon.

| WhoKnowThat a răspuns:

Iti pot spune ca mie unul mi-a placut foarte mult deoarece actiunea este interesanta, actorii principali sunt niste adolescenti de varsta mea (18 ani). Pentru mai multe detalii te rog sa vizionezi filmul pe http://voyo.ro/list/seriale/694-pariu-cu-viata (faci un cont free in 30 de sec).