| SweetLolipop a întrebat:

Am citit pe un site ca Vlad(din Pariu cu viata)o inseala pe Anca.Imi puteti spune si cu cine? Si mai vreau detalii... CE se mai intampla si in celelalte episoade.Multumesc :X:X:X

6 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Raluca nu se intoarce pentru ca nu aude si vrea sa se obisnuiasca cu asta

| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Eu personal am auzit acceași informație ca tine, o va înșela, însă altceva nu mai știu. Nu vreau să aflu pentru că dacă știu deja generalul despre ce se va întâmpla nu voi mai avea interes și plăcere să urmăresc serialul, mai ales, nu voi mai sta în suspans cu sufletul la gură.
Eu te sfătuiesc să aștepți cu sufletul la gură, și fiecare moment al filmului să fie o surpriză și să urmărești cu plăcere. Serialul ne dezvăluie cu timpul, tot despre povestea respectivă.

Numai bine!

| Minato29 a răspuns:

Am vazut si eu. dar stai calma. Vlad nu o inseala dar Anca are sentimentul acesta si devine geloasa. Dar nu il crede pe Vlad. In orice caz Vlad nu e Cristi

| Cheroll a răspuns:

Draga mea nu este adevarat Vlad nu o inseala pe Anca. Din contra el o iubeste si mai mult ca la inceput. S-au intamplat multe in pariu cu viata, Raluca profesoara lor de muzica, fosta nu mai vrea sa se intoarca la scoala. dc nu stiu sigur. Vlad e pe care sa moara pentru ca un cheag de sange ia ajuns la inima. Andrei si Liviu au cantat la Happy Hour
melodia antidrog si au fost super. Cam atat iti pot spune dar stiu ca in 2 zii de Pasti va fi cel mai tare episod uitate nu il rata! Funda plizzz love struck : x love struck

| ElenaLove20 a răspuns (pentru Cheroll):

Stiu dc raluca nu mai vrea sa se intoarca la scoala pentru ca, crede ca nu va mai auzi si vrea sa uite de ea

| Cheroll a răspuns (pentru ElenaLove20):

Mersi ca mi-ati spus si mie nu am vazut tot episodul si de asta