| ionu0k9 a întrebat:

Despre metin2 am vazut la multi playeri ca au level mai mic decat mine si rezista mai mult intr-o lupta imi puteti spune de ce? Se pune ceva pe armura sa reziste mai mult sau? Nu imi pot explica altfel si daca se pune spuntimi si ce.

Răspuns Câştigător
| Laurentiuuu a răspuns:

Pai,rezistau mai bine,aveau o arma mai buna,o armura (poate aveau cont mai mare)La war/duel,itemele bune sunt PVP (de duel),iar pentru crescut sunt cele PVM(de crescut)Si daca esti war trebuie sa ai un Status cam asa Full VIT, Str si dupa incepi sa pui puncte pe DEX, poate aceia aveau si M`uri mai bune (m1...m10),nu exagerez sa zic ca vreau P, G
Sper ca te-am fost de ajutor!

5 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

In primul rand depinde cum ai aranjat statusul... Dupa conteaza itemele, dar si caracterul!
La lv mic caracterele pvm nu-s bune la duel/war, in schimb caracterele pvp rup la orice lv, dar cum am mai zis, conteaza foarte mult statusul, itemele si bonusurile de pe iteme!winking
Poti sa-mi zici ce caracter ai, si iti pot da sfaturi cum sa-l faci. ^_^

| Keilly a răspuns:

Poate ca au armura mai buna, sau arma mai buna, poate ceva au o piatra sau poate ca beau in timpul luptei licoare rosie si albastra

| VictorSebastian a răspuns:

Secretul e sa ai bonusuri plusat bine, eu am 39 am tot +9 si sunt pe metin2 ro bat si te 45, credeti-ma

| ionu0k9 explică:

Deci razboinic/corp.

| ionu0k9 explică:

Sau dai add la id de mesenger jhon. jhon19@yahoo.com

Întrebări recente