| SnicK a întrebat:

Dilema.
LG KP500 Cookie vs. LG KU990i Viewty

Argumente PRO si Contra.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| nyna a răspuns:

Lg ku990 viewty mi se pare super scoate niste poze bestiale si accepta multe tipuri de fisiere... LG ku990i este altul mai slabut decat viewty, iar cookie are cam multe probleme

| raVeNN a răspuns:

Lg kp500 are camera mai mica decat LG ku990i
Pe LG kp500 nu merg jocurile gen java pe cand pe LG ku990i merg
Pe LG kp500 nu merg... si se continua lista happy
Crede-ma am amandoua telefoane laughing LG kp501 cookie nu 500 dar ii aceeasi chestie diferenta ii la butoane. happy apropo.
ku990 este mai barbatesc mai gros pe cand 500-le este mai subtire.happy! Pro LG ku990 big grin