| FunHouse a întrebat:

Din cate am aflat pe 20 septembrie adica maine sunt auditile la romanii au talent din Constanta la hotelul Ibis, dar stie cineva la ce ora incepe? Eu as vrea sa vad show-ul dar sper sa nu fie in timpul cursurilor.Am impresia ca sunt si inca vreo 2 zile de preselectii in Constanta, din nou stie cineva la ce ora sunt? Chiar vreau sa vad preselectiile, multumesc pentru. raspunsuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incep la ora 10:00
Scuze ca nu am putut sa scriu corect, dar google chrome e atat de pro.st incat, nu imi da voie sa scriu pe limba romana.