| alexandruth a întrebat:

As vrea sa ma duc la Romanii au Talent... Am auzit ca prima data trebuie' sa completez un formular de pe site-ul lor si apoi sa ma duc la preselectii. Cu formularul ma descurc, dar am o intrebare: in ce data sunt preselectiile la Cluj? Se fac si la Alba? Va rog spuneti exact, nu dati raspunsuri aiurea... happy

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Încă nu s-au anunţat datele exacte.
Probabil se vor face preselecţii doar în oraşele mari, dar de mai multe ori ( Bucureşti, Craiova, Iaşi, Cluj, Timişoara, Sibiu ).

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pe site sunt si datele de contact.Suna-i.Ori te vor suna ei cand v-or primi formularul completat.