| YuukiCrossYuuki a întrebat:

Din cate stiu eu, cartea "Cosmarul Vraciului" scrisa de Joseph Delaney a aparut pe 9 iunie.Corect? Stiti daca o pot gasi in Valcea? Daca da, unde, mai exact?
Si dupa aceasta vor mai aparea si alte volume?
As vrea date concrete despre carti ca sa stiu ce si cum. Funda celui mai bun raspuns.
MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

O sa mai apara, eu le-am citit si sunt foarte faine.

| YuukiCrossYuuki explică:

Aaaa...dupa cum am spus.As vrea date concrete despre aparitia cartilor.Stiu si eu ca sunt foarte faine pentru ca le-am citit pe primele 6.Am aflat ca exista si o a 7-ea si vreau sa aflu de unde sa o cumpar si daca o gasesc in Valcea. Vreau sa aflu si despre celelalte volume daca spui ca o sa mai apara.
Scuze, VladStroian, dar...ami spune ca o sa mai apara si ca tu le-ai citit si sunt foarte faine nu ma prea ajuta.