| SuciuRuxandra94 a întrebat:

Din ce magazine pot cumpara Tricouri cu scrisuri pe ele, tricouri cu meme....Inel,.Lantisor Moustache? Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| sasha1238D a răspuns:

Depinde unde stai. Am vazut in Liberty Center un magazin cu tricouri specializate, cravate cani, etc inclusiv cu imprimeuri meme, mai sunt si in Carrefour, Real big grin

2 răspunsuri:
| adelutza2000 a răspuns:

Poti sa te duci in magazine speciale si iti faci tricou personalizat cu toate astea cum il vrei tu. Nu costa mai mult de 20 lei

| ionutaby a răspuns:

Nu prea se vand, ci se creeaza, eu unu. sunt din Ploiesti si avem un mall, unde sunt magazine din astea de fotografii, unde faci poze de buletin gen photo baby ..si altele, acolo duci un tricou alb, sau orice alta culoare, daca nu cred ca au ei un tricou alb si iti imprima tot ce vrei pe el! happy Sper ca te-am ajutat happy