| Adina a întrebat:

Din lipsa de ocupatie, am zis sa-mi fac un blog, pentru ca-mi place.:) Uite http://statusuri-adina.blogspot.com/. Ceva idei de postari? Ca tocmai azi l-am facut.:))

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Cat imi place statusul asta : •M`asculti?! Asculta`ma si tine minte, oricat de departe ai fi esti tot la mine`n minte. love struck Pai ai putea sa postezi ceea ce te pasioneaza pe tine : muzica pe care tu o asculti, diverse teme ce te pasioneaza. sunt multebig grin

1 răspuns:
| bogdang a răspuns:

Ai inceput bine, imi place combinatia "mesaj-imagine"... poti sa continui cu alte articole de genul asta, sa mai pui cate o melodie, sa scrii despre tine, sa spui ce crezi tu despre ceva anume, sa comentezi ceva etc.
Te poti inspira si de pe al meu daca vrei, il gasesti la profil. Succes!