| <3dark-shadows<3 a întrebat:

Din lipsa de ocupatie, m-am gandit sa-mi fac un blog big grin Problema e ca nu stiu despre ce sa-l fac, iar daca nu stiu asta nu stiu nici ce nume sa-i pun big grin Ceva idei?

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi nu prea avem cum să-ţi spunem noi. ceva ce să-ţi descrie personalitatea, felul tău de a fi. Tu ştii.

| alexandratudor15 a răspuns:

Pai depinde poti sa il faci ...personal al tau ( despre u...) poti sa il faci despre un artist preferat, eu de exemplu am un blog despre justin bieber happy

| stefangeles a răspuns:

Si eu am inceput acu cate-va zile sa-mi fac un blog cica laughing dar trebuie sa te documentezi mult big grin... nume pune ceva ce sa atraga privirea big grin stii tu covinte care sa capteze atentia big grin

| 4LeafCloves a răspuns:

Poți să te axezi pe ceva ce îți place și postezi spre exemplu despre melodii care iți plac, ce ai mai văzut ce ai auzit, ce e nou, despre ce se vorbește.

| Rock_4403 a răspuns:

Il poti face despre:
-un hobby al tau
-despre tine
-despre clasa ta
acum tu decizi

bye