| Emmy_4970 a întrebat:

Facut din lipsa de ocupatie http://imgur.com/s7W2H

17 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Wow,abstract! N-am inteles nimic laughing!

| Rockărița a răspuns:

Tiam mai zis sa te lasi domnului de facut comicuri.Nu ai telent la desen si nici simtu umorului. Termina cu ciudateniile astea.Si sa stii eu respect comicurile buna, amuzante, ce tu crezi ca eu sunt pupincurista?

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Lasa-te distrudi tot siteul pleaca de pe Comis/ T/A
Te rugammm lasa-teeee!

| DianaDiii1761b a răspuns:

O porcarie ca de obicei. lasate faci cele mai mari porcari!

| DianaDiii1761b a răspuns:

Naspa rau te imploram nu mai distruge siteu cu porcariile tale... faci niste porcarii asta e o porcarie ca din totdeauna lasate!

| Becanee a răspuns:

Nu da de inteles nimica...Shi chiar daca este facut din lipsa de ocupatie este f. nasspaawinking

| BiaSiAtat a răspuns:

Fa-i niste ajustari...Sterge-l!

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Oare de ce nu am inteles nici o boaba?! ah da, pentru ca grafica e de rahat(turcesc, desigur) straight face

| Zippy a răspuns:

NU am inteles nimiclaughing

| MissDelevingne a răspuns:

L-ai fcaut direct de pe imgur?laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa fie comicul anului 2011. Eu am inteles. Chiar imi place si e dragut.

| Wladutz a răspuns:

Te rog sa ai o ocupatie ca sa nu mai faci comicuri pe care nici arheologii nu le descifreaza.

| Element25 a răspuns:

Nu e mare branza, dar sincera sa fiu am ras un piclaughing)

| Emmy_4970 explică:

Eram plictisita si am facut acolo o porcarie chiar doream o porcarie rolling on the floor nu l-am facut pentru apreciere oricum a durat 5 min sa il fac oricum nu mai fac comicuri ca nu va plac dar nu vreau sa injur ca nu-mi place dar vreau sa le vad pe ale altora am 11 ani mouse-ul mege ca naiba

| daydreamerbeliever a răspuns:

Deci...ala e un cimitir de pisici? pe bune chiar nu inteleg absolut nimic! laughinghee heehee hee