| nikolettta a întrebat:

Dintre timisoara si cluj unde poti gasi cel mai usor de lucru, imediat dupa terminarea facultatii, ca farmacist? Dar ca si contabil?
Si va rog specificati pentru fiecare meserie in ce oras sunt salariile mai mari.
funda

1 răspuns:
| BlackListed a răspuns:

In Timisoara la Continental Automotive aveau posturi de conducere si management. Nu stiu sa iti spun exact ce si cum dar te poti interesa, am auzit ca se plateste foarte bine. Baftawinking