| Irinuk_5348 a întrebat:

Diseara mi-am propus sa merg sa alerg in parcul Tineretului, mai sunt doritoare/doritori?happy

8 răspunsuri:
| madia a răspuns:

As veni dar nu stau in Bucuresti.sad

| SnicK a răspuns:

Parcul Tineretului asta unde e? In Turda cumva? Ca si acolo este parcul Tineretului...

| Alien a răspuns:

Gasesti la matrimoniale!

| SatanaInIzmene a răspuns:

Daca ne invitai la o bere, pe toropeala asta, era foarte probabil sa strangi mai multi decat au fost in Bucuresti, aia cu foamea in gatlej laughing

| SatanaInIzmene a răspuns:

Irinuk
In cazul asta trebuie sa te refuz. Dupa ce vii de la alergat ma suni.Ma gasesti cu burta mare la o terasa din apropiere.
Nr meu este : 89. 989. 899 - fericit si incalzit laughing

| Irinuk_5348 explică:

Parcul Tineretului, din Bucuresti, sector. 4

| Irinuk_5348 explică:

Satanainizmene, ce bere?!? lasa berea ca faci burta mare happyhai la alergat smug

| Irinuk_5348 explică:

Alien : Nu cred ca intrebarea mea face parte din categoria matrimoniale.
satanainizmene: Multa bafta atunci!